Dopřejte si masáž v pohodlí Vašeho domova. Přijedu za Vámi také do firmy, na výjezdní zasedání, do sportovní haly, kamkoli potřebujete. Relaxujte po ní a naberte tak novou sílu.
Poskytované masáže

Vyberte si olej s vůni, která je Vám nejpříjemnější – zelený čaj, růže, levandule, pomeranč, alpské byliny, bergamot aj.Klasické relaxační masáže

Je považována za základní formu masáže. Používá se zejména jako masáž léčebná a na doléčení prodělaných onemocnění. Účinná je jako preventivní prostředek proti zrodu mnoha onemocnění páteře, ale i jiných orgánů těla. Doporučuje se u chronických bolestivých stavů, kde přispívá k uvolnění bolestivých spazmů a blokád.


Záda a šíje

Jedná se o masáž všech zádových svalů. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Správná masáž krčních svalů může pomoci k odstranění bolesti hlavy, brnění končetin apod.


Masáž prstů a rukou

Uvolňuje napětí, zmírňuje bolest tenisového lokte, zmrzlého ramene,dobrá prevence syndromu karpálního tunelu.Masáž chodidel a šíje

Masáž chodidel – odstraňuje stres, únavu a přináší hlubokou relaxaci. Procedura je doplněna masáží šíje a ramen.


Masáž celého těla

Masáž, při které načerpáte sílu. Používají se při ní pomalé a jemné hmaty pro pocti navození klidu a pohody. Každá masáž je přizpůsobená stavu klienta.


Anticelulitidní masáž

Masáž zaměřená lokálně na problematické partie s celulitidou. Pro dosažení optimálního výsledku, je nutné masáž opakovat nejméně 10 krát. Používá se speciální masážní prostředek na prokrvení pokožky. Více informací: masáž proti celulitidě. Baňkování

Uvolňuje zatuhlé svalstvo, odstraňuje bolest zad a kloubů, pomáhá i při zánětech kloubů. Baňkování je jedinečné tím, že dokáže velmi intenzivně prokrvit masírovanou tkáň. Již po jedné aplikaci se může dostavit úleva. Baňkování lze navíc kombinovat i s dalšími technikami masáže.


Masáž lávovými kameny

Osobitý druh masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny. Ty se pokládají na problematická místa na těle. S kameny se dá rovněž i masírovat. Prohřátí svalů má také své blahodárné účinky.


Pomerančová – Kokosová – Čokoládová masáž

Patří mezi zážitkové a relaxační masáže. Požívají se při nich kvalitní přírodní přípravky v kombinaci s příslušným olejem.